Kıyafet İçeriği

Anasınıfı öğrencilerimiz tören ve belirtilen özel günler dışında serbest kıyafet ile okula gelirler. İlkokul ,Ortaokul ve Lise öğrencilerimiz okulun belirlemiş olduğu okul kıyafetlerini giyerek okula gelirler. Öğrencilerimizin kıyafetlerinin karışma durumunu önlemek için, çıkmayan kalem (asetat kalem) ile kıyafetlerinin içerisine isimlerinin veya ismin baş harflerinin yazılmasını rica ediyoruz. Güvenlik nedeniyle öğrencilerimizin takı (kolye, küpe, yüzük, bileklik) ile gelmemelerine özen göstermenizi rica ediyoruz. Tören günleri okul forması giyilmesi gereklidir, konuyla ilgili bilgilendirme ve hatırlatma mesajları iletmiş olduğunuz telefon adresinize gönderilir. Yeni dönem kıyafet satışı için velilerimiz okul açılmadan 2 hafta önce mesaj yolu ile bilgilendirilir.

Kalite & Rahatlık

Okul kıyafeti konusunda standartları yüksek tutan okulumuz hem kumaş kalitesi hem de öğrencilerin rahatlığı açısından taviz vermemektedir.. Rahatlığı ve sadeliği bir araya getiren konseptimiz ile okul üniforması artık sıkıcı birer kıyafet olmaktan çıkıyor; rahat, kullanışlı birer giyim kombinine dönüşüyor.

Önceliğimiz Öğrencimiz

Geleceğimizin güvencesi olan çocuklarımızın ve gençlerimizin eğitim hayatlarında önemli bir parça olan okul kıyafetleri ihtiyaçlarına uygun, modern, kaliteli ve geniş seçenekler sunmak temel kurumsal önceliğimiz olmaya devam edecektir..

WeCreativez WhatsApp Support
En Koleji Veli Destek ve Bilgilendirme
👋 Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim?